hockeyclubvvv.nl
hockeyclubvvv.nl
hockeyclubvvv.nl

 

VVV teams & aanvoerders | Seizoen 2017/18
lentecompetitie: maart - juni 2018


Team Klasse Aanvoerder Email Mobiel
H1 1e klasse A Nick van den Heuvel nwgheuvel@gmail.com 06- 24947091
H2 res. ovg. kl A Sander Niehe s.niehe@gmail.com 06-41279812
H3 res. 1e kl B Francois Diesveld fwtdiesveld@gmail.com 06-13427787
H4 res. 1e kl D Sjoerd de Hoogd sjoerddehoogd@hotmail.com 06-13095826
H5 res. 3e kl A Reinier Franken reinierfranken@hotmail.com 06-81562955
H6 res. 3e kl D Ard Elzenga ardelzenga@hotmail.com 06-21892742
H7 res. 3e kl F Diederik van Wijnbergen davanwijnbergen@hotmail.com 06-31769307
H8 res. 4e kl A Remco Kloppenburg rgkloppenburg@gmail.com 06-20397978
H9 res. 4e kl E Murk Westerterp westerterp@gmail.com 06-27081930
H10 res. 4e kl F Barend van Stapele b_van_stapele@hotmail.com 06-55832924
H11 res. 4e kl E Joost Geukers jgeukers@gmail.com 06-30730735
H12 res. 4e kl D Daan Jochem Groot dj.groot@hotmail.com 06-38248897
H13 res. 5e kl B Michael Hamilton mhamilton909@gmail.com 06-45582900
H14 res. 5e kl A Wouter Engelsman wam_engelsman@hotmail.com 06-24517518
H15 res. 5e kl C Stijn Esser stijn01@hotmail.com 06-28852658
HA vet. 2e kl BC Edwin Balkema balkema.edwin@ziggo.nl 06- 51298828
HB vet. 3kl E Friso Schutte frisoschutte@yahoo.com 06-43267645


Team Klasse Aanvoerder Email Mobiel
D1 2e klasse D Susanne Gijsbers susanne.gijsbers@hotmail.com 06-13929173
D2 res. ovg. kl A Imke Sanders imkesanders@gmail.com 06-22314034
D3 res. 1e kl C Naomi Visser naomi_visser@hotmail.nl 06-53458979
D4 res. 1e kl B Claire Oostdam acoostdam@hotmail.com 06-22615986
D5 res. 1e kl D Kristien Fransen Kristienfransen@hotmail.com 06-28414042
D6 res. 2e kl AB Annabelle van Gils annabellevangils@gmail.com 06-38068648
D7 res. 2e kl BB Iris de Nie irisdenie@hotmail.com 06-25528215
D8 res. 3e kl A Rosa van Amerongen rosa.va@hotmail.com 06-44073156
D9 res. 2e kl CB Vivienne Pickkers vivpickkers@hotmail.com 06-11191146
D10 res. 3e kl C Quirien Oldenkamp q.oldenkamp@gmail.com 06-52156705
D11 res. 3e kl D Claudette Spaan claudette_spaan@hotmail.com 06- 21411319
D12 res. 3e kl D Tessa Huijsman tessasarah@huijsman.nl 06-24973111
D13 res. 3e kl G Marthe Driest   06-10382512
D14 res. 3e kl F Lisanne Scheffens lisannescheffens@gmail.com 06-19446679
D15 res. 3e kl E Annemiek Agricola acm.agricola@gmail.com 06-51345701
D16 res. 4e kl A Nienke van Breda nienkevbr@hotmail.com 06-83201026
D17 res. 4e kl B Anna Hosman annahosman@gmail.com 06-44125430
D18 res. 4e kl C Femke Bethe femke.bethe@gmail.com 06-12951413
D19 res. 4e kl E Hanneke Verhelst heverhelst@gmail.com 06-10427126
D20 res. 4e kl H Marthe Mansour marthe.mansour@gmail.com 06-54273668
D21 res. 4e kl F Cato Kleipool cato.kleipool@gmail.com 06-42148719
D22 res. 5e kl E Daphne Niessink daphneniessink@gmail.com 06-20386101
D23 res. 5e kl C Anne Koens annekoens@hotmail.com 06-41671507
D24 res. 5e kl G Elma Peters elmajpeters@hotmail.com 06-20713318
D25 res. 5e kl F Trudie Steenhof trudiesteenhof@live.nl 06-23448316
Dj1 jong 2e kl A Lotte de Vries lottedevries@msn.com 06-36304695
DA vet.2 kl BA Marleen van Poele vvvdamesa@gmail.com 06-54990143


Technische commissie (TC) senioren VVV
Boudewijn Brons : 020 - 6796242
Email : info@lowlandmedia.nl