hockeyclubvvv.nl
hockeyclubvvv.nl
hockeyclubvvv.nl

 

VVV teams & aanvoerders | Seizoen 2018/19
herfstcompetitie: september - december 2018


Team oud Klasse Aanvoerder Email Mobiel
H1 H1 1e klasse A Fabian Visser fabslars@msn.com 06-17768771
H2 H2 res. ovg. kl A Sander Niehe s.niehe@gmail.com 06-41279812
H3 H3 res. 1e kl A Francois Diesveld fwtdiesveld@gmail.com 06-13427787
H4 H4 res. 1e kl D Sjoerd de Hoogd sjoerddehoogd@hotmail.com 06-13095826
H5 H5 res. 3e kl B Reinier Franken reinierfranken@hotmail.com 06-81562955
H6 H7 res. 3e kl E Diederik van Wijnbergen davanwijnbergen@hotmail.com 06-31769307
H7 H6 res. 3e kl F Ard Elzenga ardelzenga@hotmail.com 06-21892742
H8 H12 res. 4e kl B Xander Urbach urbachx@me.com 06-12360890
H9 H8 res. 4e kl D Joep van Motman joepff@hotmail.com 06-54990544
H10 H9 res. 4e kl E Wouter Engelsman wam_engelsman@hotmail.com 06-24517518
H11 H11 res. 4e kl F Joost Geukers jgeukers@gmail.com 06-30730735
H12 H10 res. 4e kl G Barend van Stapele b_van_stapele@hotmail.com 06-55832924
H13 H15 res. 4e kl G Stijn Esser stijn01@hotmail.com 06-28852658
H14 H13 res. 5e kl B Michael Hamilton mhamilton909@gmail.com 06-45582900
HA HA vet. 3e kl B Guus Welling info@invented4kids.com 06-21565480
HB HB vet. 3e kl D Friso Schutte frisoschutte@yahoo.com 06-43267645


Team oud Klasse Aanvoerder Email Mobiel
D1 D1 2e klasse B Susanne Gijsbers susanne.gijsbers@hotmail.com 06-13929173
D2 D2 res. ovg. kl A Imke Sanders imkesanders@gmail.com 06-22314034
D3 D3 res. 1e kl C Simone Strebus simone_strebus@hotmail.com 06-20096040
D4 D4 res. 1e kl B Claire Oostdam acoostdam@hotmail.com 06-22615986
D5 D5 res. 1e kl D Aniek de Vries devriesaniek@gmail.com 06-10727343
D6 D7 res. 2e kl AA Kim Entrop kim.entrop@gmail.com 06-44108729
D7 D9 res. 2e kl BB Margot de Bruyn Kops margotdebk@hotmail.com 06-50864035
D8 D15 res. 2e kl CB Annemiek Agricola acm.agricola@gmail.com 06-51345701
D9 D11 res. 3e kl A Katja Sondorp katja_sondorp@hotmail.com 06-14469333
D10 D10 res. 3e kl A Dorien van Alewijk dorienvanalewijk@gmail.com 06-12069031
D11 D8 res. 3e kl B Paulien Rauwenhoff paulienrauwenhoff@gmail.com 06-43484612
D12 D12 res. 3e kl C Tessa Huijsman tessasarah@huijsman.nl 06-24973111
D13 nieuw res. 3e kl D Emilie Merkx e.l.emerkx@gmail.com 06-12842404
D14 D14 res. 3e kl G Lisanne Scheffens lisannescheffens@gmail.com 06-19446679
D15 nieuw res. 3e kl H Merle Bos merle.bos.97@gmail.com 06-22058440
D16 D21 res. 4e kl B Cato Kleipool cato.kleipool@gmail.com 06-42148719
D17 D17 res. 4e kl C Anna Hosman annahosman@gmail.com 06-44125430
D18 D16 res. 4e kl D Famke de Kroon famkedekroon@gmail.com 06-42466322
D19 D18 res. 4e kl E Femke Bethe femke.bethe@gmail.com 06-12951413
D20 D19 res. 4e kl F Monique Schutterop schutterop@gmail.com 06-53766388
D21 D20 res. 4e kl G Marthe Mansour marthe.mansour@gmail.com 06-54273668
D22 D25 res. 5e kl D Isabelle Klootwijk isabelleklootwijk@gmail.com 06-24387439
D23 D24 res. 5e kl E Laura Bastiaenen laurabastiaenen@hotmail.com 06-43462356
Dj1 nieuw jong 2e kl B Lauri van Dorth laurivandorth@gmail.com 06-29125408
Dj2 nieuw jong 2e kl C Bastienne de Jonghe bastiennedejonghe@hotmail.com 06-12563688
DA DA vet.2 kl AB Renske Bronkhorst vvvdamesa@gmail.com 06-14431876


Technische commissie (TC) senioren VVV
Boudewijn Brons : 020 - 6796242
Email : info@lowlandmedia.nl