hockeyclubvvv.nl
hockeyclubvvv.nl
hockeyclubvvv.nl

 

wedstrijdschema | 25 november 2018


- thuiswedstrijden 25 november -

Wed.nr Team Team Veld Tijd Fluiten
8479 VVV D11 AMVJ D7 Zand 3 8:45 DA
8074 VVV HA Amsterdam HE Water 1 9:15 H2
9203 VVV H5 PinokÚ H15 Semi 2 9:15 ikLF
8223 VVV DA Rood-Wit DD Zand 3 10:15 D11
7767 VVV DJ1 Amsterdam DJ3 Semi 2 11:00 D2
9786 VVV H2 Ring Pass Delft H2 Water 1 11:00 HA
9518 VVV H14 Overbos H6 Zand 3 11:45 H13
15279 VVV D2 Hurley D2 Water 1 12:45 H3
9642 VVV D21 Westerpark D12 Semi 2 12:45 gSch
9252 VVV H10 Qui Vive H4 Zand 3 13:15 H14
8233 VVV H1 Alkmaar H1 Water 1 14:45 Bond
6218 VVV H13 Strawberries H4 Zand 3 14:45 H10
9682 VVV D17 Westerpark D10 Semi 2 14:45 D14
9182 VVV H6 PinokÚ H17 Zand 4 14:45 ikLF
7305 VVV D7 HIC D7 Zand 3 16:15 D9
7331 VVV D14 Hurley D18 Zand 4 16:15 D17
3871 VVV H3 HUDITO H3 Water 1 16:15 H1
3864 VVV D3 Roomburg D3 Semi 2 16:15 D4
9653 VVV D20 Amsterdam D16 Zand 4 17:45 ikLF
8762 VVV D9 AMVJ D5 Zand 3 17:45 D7
3870 VVV D4 HIC D4 Water 1 17:45 D3
8892 VVV D10 Westerpark D4 Semi 2 17:45 ikLF

- uitwedstrijden 25 november -

Wed.nr Team Team Veld Tijd      
9264 Amsterdam H21 VVV H8 Pinoke 15 * 9:00  
9658 Overbos D5 VVV D19 Zand 3 10:00  
8806 AthenA D7 VVV D12 Zand 4 10:00  
7286 Overbos D2 VVV D6 áZand 2 10:00  
9694 HIC D13 VVV D16 Zand 2 10:30  
9235 Hurley H23 VVV H12 Zand 7 10:30  
9546 AMVJ DJ2 VVV DJ2 Semi 3 10:45  
3693 Reigers H2 VVV H4 Water 1 10:45  
9591 Alliance D3 VVV D15 Semi 3 11:00  
11116 Reigers D1 VVV D1 Water 1 12:45  
8060 Abcoude HC VVV HB Water 1 13:00  
8810 HIC D17 VVV D22 Zand 2 13:30  
9367 HIC H7 VVV H7 Water 3 13:30  
3685 AthenA D4 VVV D5 Water 3 14:00  
9665 Haarlem D4 VVV D18 Zand 1 14:45  
8790 Strawberries D3 VVV D13 Semi 1 14:45  
6215 HIC H10 VVV H11 Water 3 15:00  
7264 Westerpark D3 VVV D8 Semi 2 15:15  
9254 HBS H5 VVV H9 Semi 1 16:30  

* Let op: VVV H8 speelt zijn wedstrijd tegen Amsterdam op de velden van PinokÚ.

Het wedstrijdsecretariaat van VVV wordt bemand door Justin Fiedler.
Voor vragen en opmerkingen (bij voorkeur via de mail):
- Wedstrijdsecretariaat: 06 - 4301.4743
- Email: vvvwedsec@gmail.com

Twee weken vooruit kijken wie je moet fluiten?
Dat kan via de 'Standenmotor' bij de KNHB: KNHB/standenmotor

Kies bij club: 'VVV' en bij categorieŰn: 'senioren'.
Vink het hokje aan: 'Wedstrijdsecretaris (laat alle clubwedstrijden zien)'. Je krijgt bij de betreffende datum alle wedstrijden op VVV te zien met de scheidsrechters.

Poule-indeling voor senioren, dames-jong en veteranen
1e helft seizoen 2018/19 (herfst-competitie) | District NH

- update 4 september -

Let op: De KNHB/district NH is lang bezig geweest met de poule indeling (vooral dames res. 3e & 4e klasse). Op 4 september definitieve poule indeling.

Belangrijke wijzigingen:
- VVV D14 en D15 nu in een poule met 6 resp. 8 teams.
- VVV D16 is D17 geworden en VVV D17 is D16.
- VVV D18 t/m D21 zijn in een andere poule geplaatst.

Onderstaand poule indeling voor de herfst competitie 2018 voor VVV senioren, dames-jong en veteranen teams. Geldt voor het district NH.
De bondsteams VVV H1 t/m H4 en VVV D1 t/m D5 zijn dus niet opgenomen in dit overzicht.


Paar opmerkingen:
- De herfstcompetitie (district NH) bestaat uit 10 speelrondes met als startdatum zondag 9 september 2017. Laatste ronde is op zondag 25 november 2018.
- De inhaaldagen zijn gepland op zondag 21 & 28 oktober en 2 december 2018.

Senioren (district):
- In de reserve 2e klasse zijn de sterkste teams horizontaal (geslangd) ingedeeld in de 2e klasse AA en AB. 2e klasse BA en BB bevatten de daaropvolgende sterkste teams en zijn ook horizontaal ingedeeld. Voor CA, CB en CC geldt hetzelfde.
- Vanaf de reserve 3e klasse zijn de poules verticaal ingedeeld.

Na de winterstop vindt er een herindeling plaats.