Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Kikkers MA2
n.n.b.
Uit
MA2 - Haarlem MA3
15:30 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes B
MB1 - Rood-Wit MB2
n.n.b.
Uit
MB2 - Myra MB3
13:45 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB3 - Alliance MB7
14:40 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB4 - BHC Overbos MB6
15:00
Uit
Meisjes C
MC1 - FIT MC2
08:30
Uit
MC2 - Xenios MC3
12:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC3 - BHC Overbos MC4
11:00
Uit
MC4 - Westerpark MC3
13:05 - KG3
Thuis
Fluiten: MB3
MC5 - HBS MC5
n.n.b.
Uit
Meisjes D
MD1 - Myra MD1
n.n.b.
Uit
MD2 - HC Athena MD3
n.n.b.
Uit
MD3 - Haarlem MD3
10:55 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD4 - Kikkers MD4
11:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD5 - Mijdrecht MD3
12:30 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD6 - Kraaien MD3
12:00
Uit
MD7 - Haarlem MD7
n.n.b.
Uit
Meisjes E
M6E1 - THC Hurley M6E3
09:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - HC AMVJ M6E13
09:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E3 - Zandvoort M6E1
n.n.b.
Uit
M6E4 - HC AMVJ M6E15
n.n.b.
Uit
M6E5 - Amsterdam M6E4
n.n.b.
Uit
M6E6 - HC Spaarndam M6E2
n.n.b.
Uit
M6E7 - Alkmaar M6E4
09:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E8 - FIT M6E4
09:50 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E1 - Amsterdam M8E3
11:40 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Amsterdam M8E5
n.n.b.
Uit
M8E3 - Pinoke M8E4
13:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - THC Hurley M8E2
n.n.b.
Uit
M8E5 - HIC M8E2
n.n.b.
Uit
M8E6 - HIC M8E6
n.n.b.
Uit
Meisjes F
MF1 - Xenios MF3
n.n.b.
Uit
MF2 - Amsterdam MF3
n.n.b.
Uit
MF3 - Hoorn MF2
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF4 - HIC MF4
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF5 - Amsterdam MF4
09:50 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - Pinoke MF3
09:50 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF7 - AHC IJburg MF1
n.n.b.
Uit
Jongens B
JB1 - Pinoke JB3
n.n.b.
Uit
Jongens C
JC1 - HBS JC2
n.n.b.
Uit
JC2 - HC Athena JC5
14:05 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens D
JD1 - Myra JD3
10:15 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JD2 - HISALIS JD1
08:45
Uit
JD3 - Haarlem JD3
n.n.b.
Uit
Jongens E
J6E1 - Mijdrecht J6E1
09:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - Alliance J6E4
10:25
Uit
J8E1 - HC AMVJ J8E3
09:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - Abcoude J8E1
10:20 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E3 - Xenios J8E2
n.n.b.
Uit
Jongens F
JF1 - THC Hurley JF4
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Xenios JF2
n.n.b.
Uit
JF3 - Xenios JF1
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten