D3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Margot Kho
Aanvoerder Carolina Vergroesen
Trainer (club) Hans Borgdorff
Trainer (club) Jorian de Jonge

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan D3 VVV D3 0:00
Almere D3 AthenA D4 0:00
Amsterdam D7 Weesp D3 0:00
Kampong D5 Kampong D7 0:00
Naarden D2-O Amstelveen D2-O 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Kampong D5 10 27 9 0 1
2 Amstelveen D2-O 10 24 8 0 2
3 Hurley D8 10 22 7 1 2
4 Weesp D3 10 20 6 2 2
5 AthenA D4 10 18 6 0 4
6 Kampong D7 10 17 5 2 3
7 Voordaan D3 10 12 4 0 6
8 Amsterdam D7 10 7 2 1 7
9 VVV D3 10 5 1 2 7
10 Naarden D2-O 10 5 1 2 7
11 Almere D3 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt MMHC Voordaan D3 n.n.b uit
19 mrt Hockey Club Naarden D2-O n.n.b thuis
2 apr HC Athena D4 n.n.b uit
16 apr M.H.C. Weesp D3 n.n.b thuis
23 apr SV Kampong Hockey D7 n.n.b uit
14 mei MHC Amstelveen D2-O n.n.b thuis
21 mei SV Kampong Hockey D5 n.n.b uit
4 jun AH & BC D7 n.n.b thuis
11 jun Almeerse HC D3 n.n.b uit
18 jun THC Hurley D8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Amstelveen D2-O Naarden D2-O (4-1)final
Weesp D3 Amsterdam D7 (4-1)scheduled
VVV D3 Voordaan D3 (0-3)scheduled
AthenA D4 Almere D3 (6-0)final
Kampong D7 Kampong D5 (1-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Almere D3 Weesp D3 (0-1)final
Naarden D2-O VVV D3 (2-2)final
Kampong D5 Amstelveen D2-O (9-1)final
Amsterdam D7 Kampong D7 (3-4)final
Hurley D8 AthenA D4 (4-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
AthenA D4 Voordaan D3 (3-2)final
Kampong D5 Naarden D2-O (6-0)final
Amstelveen D2-O Amsterdam D7 (2-1)scheduled
Kampong D7 Almere D3 (5-1)final
Weesp D3 Hurley D8 (3-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
VVV D3 AthenA D4 (0-4)final
Hurley D8 Kampong D7 (2-2)final
Almere D3 Amstelveen D2-O (2-4)final
Voordaan D3 Weesp D3 (0-1)scheduled
Amsterdam D7 Kampong D5 (2-7)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Kampong D7 Voordaan D3 (4-2)final
Weesp D3 VVV D3 (1-0)scheduled
Kampong D5 Almere D3 (4-2)final
Amstelveen D2-O Hurley D8 (4-0)scheduled
Amsterdam D7 Naarden D2-O (2-1)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Voordaan D3 Amstelveen D2-O (1-5)final
Almere D3 Amsterdam D7 (1-0)final
Naarden D2-O AthenA D4 (0-2)final
VVV D3 Kampong D7 (0-2)final
Hurley D8 Kampong D5 (3-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Almere D3 Naarden D2-O (0-1)final
Amstelveen D2-O VVV D3 (3-0)final
Weesp D3 AthenA D4 (2-0)final
Amsterdam D7 Hurley D8 (1-3)final
Kampong D5 Voordaan D3 (2-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
AthenA D4 Kampong D7 (5-2)final
Naarden D2-O Weesp D3 (1-1)final
Voordaan D3 Amsterdam D7 (2-1)scheduled
Hurley D8 Almere D3 (4-2)scheduled
VVV D3 Kampong D5 (0-2)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Hurley D8 Naarden D2-O (10-0)final
Amstelveen D2-O AthenA D4 (4-5)final
Amsterdam D7 VVV D3 (1-1)scheduled
Kampong D7 Weesp D3 (0-0)final
Almere D3 Voordaan D3 (1-2)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Kampong D7 Naarden D2-O (5-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Naarden D2-O Voordaan D3 (0-2)final
Amstelveen D2-O Kampong D7 (4-2)final
Amsterdam D7 AthenA D4 (6-0)scheduled
Kampong D5 Weesp D3 (6-2)final
Hurley D8 VVV D3 (5-2)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Weesp D3 Amstelveen D2-O (0-6)final
DONDERDAG 1 DECEMBER 2022
AthenA D4 Kampong D5 (2-3)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
VVV D3 Almere D3 (3-1)scheduled
Voordaan D3 Hurley D8 (3-5)final