D2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lonneke Eijdems
Aanvoerder Lydia Schonewille
Coach Nino Waal
Trainer (club) Kylian Weenink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leonidas D2-O Hurley D4 9:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 SCHC D2-O 11 26 8 2 1
2 Hurley D2-O 11 24 7 3 1
3 Victoria D2-O 11 21 6 3 2
4 Kampong D2-O 11 20 6 2 3
5 HIC D2-O 11 18 5 3 3
6 Rotterdam D2-O 11 18 5 3 3
7 HDM D2-O 11 15 4 3 4
8 Amsterdam D2-O 11 13 3 4 4
9 VVV D2-O 11 11 3 2 6
10 Voordaan D2-O 11 10 3 1 7
11 Hurley D4 10 5 1 2 7
12 Leonidas D2-O 10 0 0 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 mrt HIC D2 n.n.b uit
19 mrt MMHC Voordaan D2 n.n.b thuis
26 mrt AH & BC D2 n.n.b uit
2 apr THC Hurley D4 n.n.b thuis
16 apr SV Kampong Hockey D2 n.n.b thuis
23 apr Hockey Club Rotterdam D2 n.n.b uit
14 mei R.H.V. Leonidas D2 n.n.b thuis
21 mei THC Hurley D2 n.n.b uit
4 jun HV Victoria D2 n.n.b thuis
11 jun Hockeyclub SCHC D2 n.n.b uit
18 jun hdm D2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Rotterdam D2-O SCHC D2-O (2-1)final
Kampong D2-O HDM D2-O (1-0)final
Amsterdam D2-O Voordaan D2-O (7-0)final
Leonidas D2-O Victoria D2-O (1-4)final
Hurley D2-O Hurley D4 (1-0)scheduled
VVV D2-O HIC D2-O (2-3)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Hurley D4 Amsterdam D2-O (0-8)scheduled
Victoria D2-O Hurley D2-O (0-1)final
Voordaan D2-O VVV D2-O (2-3)final
HIC D2-O Kampong D2-O (1-2)final
HDM D2-O Rotterdam D2-O (1-1)final
SCHC D2-O Leonidas D2-O (6-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Rotterdam D2-O HIC D2-O (1-1)final
Victoria D2-O Hurley D4 (5-1)scheduled
Kampong D2-O Voordaan D2-O (1-0)final
Leonidas D2-O HDM D2-O (1-6)final
VVV D2-O Amsterdam D2-O (1-1)final
Hurley D2-O SCHC D2-O (2-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Voordaan D2-O Rotterdam D2-O (3-2)final
HIC D2-O Leonidas D2-O (4-0)final
Amsterdam D2-O Kampong D2-O (1-1)final
HDM D2-O Hurley D2-O (2-2)final
Hurley D4 VVV D2-O (2-3)scheduled
SCHC D2-O Victoria D2-O (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Rotterdam D2-O Amsterdam D2-O (2-0)final
Kampong D2-O VVV D2-O (1-0)final
Leonidas D2-O Voordaan D2-O (1-4)final
Victoria D2-O HDM D2-O (2-1)final
SCHC D2-O Hurley D4 (4-0)scheduled
Hurley D2-O HIC D2-O (2-3)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
HDM D2-O SCHC D2-O (1-6)final
Voordaan D2-O Hurley D2-O (1-6)final
Amsterdam D2-O Leonidas D2-O (6-0)final
VVV D2-O Rotterdam D2-O (2-3)final
Hurley D4 Kampong D2-O (0-5)final
HIC D2-O Victoria D2-O (1-3)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Rotterdam D2-O Kampong D2-O (2-0)final
Leonidas D2-O VVV D2-O (2-3)final
Victoria D2-O Voordaan D2-O (3-1)final
HDM D2-O Hurley D4 (2-1)final
SCHC D2-O HIC D2-O (3-3)final
Hurley D2-O Amsterdam D2-O (4-0)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Kampong D2-O Leonidas D2-O (10-2)final
Amsterdam D2-O Victoria D2-O (1-1)final
Voordaan D2-O SCHC D2-O (0-5)final
VVV D2-O Hurley D2-O (2-2)final
HIC D2-O HDM D2-O (3-0)final
Hurley D4 Rotterdam D2-O (1-0)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Leonidas D2-O Rotterdam D2-O (2-5)scheduled
HDM D2-O Voordaan D2-O (4-1)final
HIC D2-O Hurley D4 (0-0)scheduled
Victoria D2-O VVV D2-O (4-2)final
SCHC D2-O Amsterdam D2-O (3-1)final
Hurley D2-O Kampong D2-O (3-1)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Rotterdam D2-O Hurley D2-O (1-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Victoria D2-O Rotterdam D2-O (3-3)final
HIC D2-O Amsterdam D2-O (4-1)final
HDM D2-O VVV D2-O (1-0)final
SCHC D2-O Kampong D2-O (1-0)final
Hurley D2-O Leonidas D2-O (7-0)final
Hurley D4 Voordaan D2-O (1-1)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Kampong D2-O Victoria D2-O (0-0)final
VVV D2-O SCHC D2-O (1-2)final
Amsterdam D2-O HDM D2-O (2-2)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Voordaan D2-O HIC D2-O (4-2)final