Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - AHC IJburg MA1
15:50
Uit
MA2 - HC AMVJ MA2
15:30
Uit
MA3 - Reigers MA4
16:25 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA4 - Haarlem MA5
10:35 - KG4
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes B
MB1 - BHC Overbos MB1
12:30 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB2 - Purmerend MB2
16:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MB3 - Haarlem MB4
17:20
Uit
MB4 - THC Hurley MB5
16:00
Uit
Meisjes C
MC1 - Reigers MC1
10:45 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC2 - AHC IJburg MC3
13:15 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC3 - Rood-Wit MC4
12:30
Uit
MC4 - Alliance MC9
16:00
Uit
MC5 - Castricum MC4
14:50 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC6 - Reigers MC4
Afgelast
Uit
MC7 - Kikkers MC6
11:40 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes D
MD1 - Westerpark MD1
09:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD2 - Myra MD2
11:30
Uit
MD3 - Alliance MD7
12:25
Uit
MD4 - HISALIS MD2
Afgelast
Thuis
Fluiten: MB1
MD5 - HISALIS MD3
13:15 - KG3
Thuis
Fluiten: MA3
MD6 - Zandvoort MD3
14:15
Uit
MD7 - BHC Overbos MD3
10:25
Uit
MD8 - Kraaien MD4
12:20
Uit
MD9 - HMHC Saxenburg MD5
11:40 - KG3
Thuis
Fluiten: JB1
Meisjes E
M6E1 - Westerpark M6E3
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - AHC IJburg M6E4
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E3 - Alkmaar M6E1
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E4 - Qui Vive M6E1
Afgelast
Uit
M6E5 - Rood-Wit M6Erood
Afgelast
Uit
M6E6 - HBS M6E3
09:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E7 - Amsterdam M6E2
10:00
Uit
M8E1 - HBS M8E4
10:15
Uit
M8E2 - Bennebroek M8E1
11:30 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E3 - Qui Vive M8E1
12:50 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - Alliance M8E2zwart
15:10
Uit
M8E5 - Alkmaar M8E5
11:30
Uit
Meisjes F
MF1 - Diemen MF1
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Westerpark MF4
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF3 - Alliance MF3
09:00
Uit
MF4 - Mijdrecht MF1
09:00
Uit
MF5 - K.H.C. Strawberries MF4
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - Westerpark MF2
09:00
Uit
MF7 - HC AMVJ MF5
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens B
JB1 - HIC JB1
14:15 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 - HBS JB3
16:25 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens C
JC1 - HIC JC1
12:30
Uit
JC2 - Castricum JC1
14:50 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens D
JD1 - THC Hurley JD2
10:00
Uit
JD2 - FIT JD2
11:10
Uit
JD3 - HBS JD4
11:30
Uit
Jongens E
J6E1 - K.H.C. Strawberries J6E3
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J6E2 - K.H.C. Strawberries J6E2
09:00
Uit
J8E2 - HBS J8E1
10:10 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens F
JF1 - Bennebroek JF2
09:15
Uit
JF2 - Alkmaar JF2
09:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten