Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Hoorn Hoorn (WFHC) MA1
16:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA2 - Uitgeest MA1
12:30 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MA3 - Westerpark MA2
17:05
Uit
MA4 - Myra MA5
16:20
Uit
Meisjes B
MB1 - Westerpark MB1
13:25
Uit
MB2 - Rood-Wit MB4
16:05
Uit
MB3 - AHC IJburg MB8
17:45
Uit
MB4 - Alliance MB9
16:25 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Meisjes C
MC1 - BHC Overbos MC1
12:30
Uit
MC2 - K.H.C. Strawberries MC2
11:35 - KG2
Thuis
Fluiten: JB1
MC3 - FIT MC3
12:55
Uit
MC4 - Mijdrecht MC3
14:30
Uit
MC5 - Amsterdam MC7
14:50 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MC6 - Waterlandse Hockey Club MC2
13:10 - KG2
Thuis
Fluiten: MA1
MC7 - Westerpark MC4
12:15
Uit
Meisjes D
MD1 - Alliance MD2
09:00 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD2 - HC AMVJ MD3
10:45 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD3 - Amsterdam MD5
11:15
Uit
MD4 - HISALIS MD3
11:40 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MD5 - HIC MD6
08:50
Uit
MD6 - HC Athena MD6
08:30
Uit
MD7 - MHC Amstelveen MD2
11:00
Uit
MD8 - FIT MD8
13:15 - KG3
Thuis
Fluiten: JB2
MD9 - Rood-Wit MD7
10:15
Uit
Meisjes E
M6E1 - Myra M6E2
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E2 - HC AMVJ M6E5
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E3 - HC Athena M6E4
10:40
Uit
M6E4 - AHC IJburg M6E3
09:20
Uit
M6E5 - AHC IJburg M6E5
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M6E6 - MHC Amstelveen M6E1
09:30
Uit
M6E7 - Amsterdam M6E6
09:00
Uit
M8E1 - HC AMVJ M8E5
10:20 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E2 - Myra M8E2
08:45
Uit
M8E3 - AHC IJburg M8E5
11:40 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
M8E4 - Mijdrecht M8E2
09:15
Uit
M8E5 - THC Hurley M8E3
11:00
Uit
Meisjes F
MF1 - Diemen MF3
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF2 - Westerpark MF1
08:30
Uit
MF3 - FIT MFgrijs
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF4 - Abcoude MF3
09:00
Uit
MF5 - Xenios MF3
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
MF6 - MHC Amstelveen MF1
09:30
Uit
Jongens B
JB1 - Bloemendaal JB3
14:15 - KG1
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JB2 - HMHC Saxenburg JB1
16:20 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens C
JC1 - FIT JC1
13:45
Uit
JC2 - Alkmaar JC2
14:45 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
Jongens D
JD1 - AHC IJburg JD2
16:30
Uit
JD2 - Abcoude JD3
10:00 - KG2
Thuis
Fluiten: MA2
JD3 - HC AMVJ JD4
10:50
Uit
Jongens E
J6E1 - Pinoke J6E6
08:30
Uit
J6E2 - HIC J6E1
10:30 - KG3
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E1 - AHC Noorderlicht J8E1
09:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
J8E2 - Purmerend J8Eoranje
10:45
Uit
Jongens F
JF1 - Bloemendaal JFrood
09:00 - KG2
Thuis
Nog geen scheidsrechters ingepland
JF2 - Bloemendaal JFwit
08:45
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Tenue
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten